Shop efter Kategorier

50M/200M LC UPC Duplex FTTH Fiberoptiske Drop Patch CableG657A Fiberoptiske patch kabel Udendørs Optiske Fibre Optisk ledning Drop Kabel

Nyhed

kr209.78

50M/200M LC UPC Duplex FTTH Fiberoptiske Drop Patch CableG657A Fiberoptiske patch kabel Udendørs Optiske Fibre Optisk ledning Drop Kabel

Produkt-Attributter OEM SM-SC Simplex FTTH Drop Patch cable SC Fiber Optisk kabel-Funktion 1. Velegnet til telecommuniction netværk 2. Type: FC, SC, ST, MU, LC ,MTRJ,MPO,SMA,E2000,DIN-3. Høj holdbarhed og pålidelighed 4. Indsætningstab og høj return loss 5. Single mode/multi-tilstand, PC/UPC/APC patch kabel og pigtail 6. Single core, 2 kerner, 4 cres, 6 kerner, 8 kerner, 12 kerner og multi-kerne patch kabel og pigtail tilgængelig Specifikation 1. Indskudstab: ≤ 0.3 dB 2. Return loss:≥55 db 3. Holdbarhed; ≥1000 gange 4. Driftstemperatur; -40~+80° 5. Arbejder bølgelængde:1310-1550nm

Tags: ftth, acer 5736z tastatur, fiberoptiske stik, fiberoptiske jumper, stik sc, 4 fiber kabel, fiber patch single mode lc, fiberoptiske patch kabel, SC UPC, 1 kerne ftth fiberoptiske drop kabel.

Oprindelse KN(Oprindelse)
Materiale Kvalitet PVC/LSZH
Fiber Type Single Mode
Stik 4stk LC UPC
Return Loss UPC>55 db APC>65 db
Stik Type LC/UPC
Model-Nummer LC UPC Patch kabel
størrelse 50M/200M
Mærke Wowphoon
Tilstand SM&MM

Skriv en anmeldelse

50M/200M LC UPC Duplex FTTH Fiberoptiske Drop Patch CableG657A Fiberoptiske patch kabel Udendørs Optiske Fibre Optisk ledning Drop Kabel

50M/200M LC UPC Duplex FTTH Fiberoptiske Drop Patch CableG657A Fiberoptiske patch kabel Udendørs Optiske Fibre Optisk ledning Drop Kabel

Relaterede varer
Produktet er blevet tilføjet til listen sammenlign